מי אנחנו

משרד פאוסט, קליין ושות' הוא משרד הפועל בתחום המשפט המסחרי והליטיגציה על גווניה השונים.
אנחנו מציעים מענה מסור לעסקים וליחידים בכל אפיקי פעילותיהם, החל מהפעילות היום-יומית וכלה באירועים אסטרטגיים בחיי העסק. שירותי המשרד מעניקים מעטפת כוללת לכל צרכי הלקוחות, לרבות בתחומים של יעוץ ורגולציה, דיני עבודה, הגנת הפרטיות, קניין רוחני וסימני מסחר, ממשל תאגידי וטיפול במשברים.
צוות המשרד דואג ללמוד בצורה מעמיקה את צרכיהם העסקיים, המסחריים והמשפטיים של הלקוחות בכדי להעניק להם פתרונות משפטיים מקיפים ולסייע בקבלת החלטות אסטרטגיות תוך הפגנת ראיה יצירתית וחדשנית, בקיאות בסביבה העסקית, מחויבות מוחלטת לצרכיהם של הלקוחות, מסירות, נחישות ויסודיות ללא פשרות.

עם קהל לקוחות המשרד נמנים אנשי עסקים ותאגידים מקשת רחבה של תחומי פעילות ובמגוון גדלים - החל מעצמאים בתחילת דרכם ועד לחברות ותיקות גדולות הפועלות בסביבה עתירת רגולציה. כמו כן, המשרד מטפל גם בגופים ציבוריים שונים, ובראשם מדינת ישראל על זרועותיה השונים.
מייסדי המשרד צברו ניסיון מעשי עשיר בתחומי פעילות המשרד והבנה עסקית מעמיקה. את הכלים הללו מנגיש המשרד ללקוחותיו יחד עם זווית ראיה חדשנית ויצירתית של עולם המשפט ויישומו לטובת הצמיחה העסקית.
אנחנו מספקים טיפול מקצועי איכותי, ומתגאים במערכת היחסים האישית הנרקמת בין צוות המשרד לבין לקוחותיו. מערכת יחסים המתאפיינת בהכרות מעמיקה, זמינות מרבית ומעורבות צמודה בפעילותם העסקית. בזכות התכונות הללו משרדנו מוכר ומוערך כמשרד מוביל בתחומו על ידי מומחים, עמיתים ולקוחות.

ערכי המשרד

הלקוח במרכז

הערך הראשון במעלה שמנחה את משרדנו הוא ערך הנאמנות ללקוח. אנו מחוייבים לראות אך ורק את טובת הלקוח ולשם כך אנו משקיעים רבות בהכרות עם לקוחותינו וצרכיהם הייחודיים. לימוד מעמיק של צרכי הלקוח, מאפשר לנו לזהות חשיפות משפטיות מבעוד מועד ולהקטין אותן מראש, באופן שנועד למנוע משברים ותביעות.
אנחנו דואגים לנהל עניינם של כלל לקוחותינו ביעילות וברגישות ומאמינים בתרבות שירות גבוהה ובזמינות תמידית.
עיקרון יסוד אצלנו הוא מערבות הלקוח בקבלת ההחלטות המהותיות שישפיעו על ניהול עניינו בבית המשפט ומחוצה לו. אנחנו שומרים על קשר רציף עם לקוחותינו במהלך הטיפול ודואגים להציג להם באופן פשוט וברור את האפשרויות העומדות מולם בכל שלב ושלב.
כל תיק בטיפולנו זוכה להשקעה מעמיקה שנועדה להביא את התוצאה האופטימלית עבור לקוחותינו. אין זה משנה אם מדובר בסכסוך עסקי פשוט או בתביעה ייצוגית מורכבת – הטיפול המשפטי יהיה יסודי, יצירתי ומסור מתוך ראיה אסטרטגית עבור הלקוח.

יושרה מקצועית

כעורכי דין מוטלות עלינו חובות מוגברות שאינן חלות על נותני שירותים רגילים. אנחנו רואים בחובות אלו כיתרון ולא כעל נטל. היושרה המקצועית היא הערך שמאפשר ליצור מול לקוחותינו יחסי אמון ארוכי טווח. יחסים שמקדמים שיתוף פעולה, התייעצות חופשית ודיסקרטית בכל סוגיה משפטית או עסקית ועשיית הפעולות הנכונות לקידום האינטרס של הלקוחות.

מקצועיות

עריכת דין היא שירות שקשה ללקוח להבין את טיבו – זהו שירות שאינו מוחשי אשר מתבסס על ידע. עורכי הדין של משרדנו דואגים לעמוד בחזית של התחומים המשפטיים בהם אנו עוסקים. למעלה מכך, אנו נוטלים חלק בעיצוב עולם המשפט על ידי ניהולם של הליכים אשר משנים את ההתנהלות המשפטית ואת ההלכות הקיימות של בית המשפט העליון. לשם כך צוות המשרד מקדיש זמן להשתלמויות מקצועיות, פעילות אקדמית ומעקב שוטף אחר החידושים המשפטיים.
ההכרות המעמיקה עם הדינים הרלבנטיים והחידושים האחרונים בעולם המשפט הינה הכרחית על מנת שנוכל להעניק ללקוחותינו יתרונות בכל פעולה משפטית אשר דרושה להם.

רב תחומיות

הכרות מעמיקה עם תחומי משפט רבים היא הכרחית בעולם המשפטי המורכב של ימינו – אך בכך לא די. משרד פאוסט, קליין ושות' מאמין שעל מנת להעניק פיתרון הוליסטי ופרסונלי לכל לקוח יש צורך בהבנה של הסביבה העסקית, הלכות המסחר, התפתחות הכלכלה, שוק ההון ועוד.
באמצעות הממשק שבין תחומי המשפט לבין תחומי הכלכלה והמימון אנחנו מבקשים להעניק ללקוחותינו ערך מוסף שחורג מראייה משפטית צרה.

TOP